Галерея робіт

Олена, 36 років
Пацієнтка звернулася зі скаргою - перелом коронки зуба, в результаті травми. Було проведено ендодонтичне лікування. Відновлення культі зуба в адгезивній техніці, і реставрація безметалевою коронкою E-max.
Наталя, 59 років
Скарги на невідповідність старих коронок, біль в області зубів покритих коронками, естетичний дефект, неможливість якісно пережовувати їжу. Було виконано ендодонтичне лікування зубів 23,14. На етапі діагностики, було прийнято рішення встановити 5 внутрішньокісткових імплантатів на верхню і нижню щелепу. В подальшому виготовлення 13 коронок повноанатомічних цирконієвих коронок, 7 з яких з гвинтовою фіксацією на імплантатах.
Валентин, 69 років
Скарги на невідповідність старих пломб, стирання зубів, естетичний дефект та неможливість якісно пережовувати їжу. Тотальна реабілітація. Генералізована стирання верхньої та нижньої щелеп, бруксизм. Протезування зі зміною висоти прикусу та положення нижньої щелепи відносно верхньої щелепи цирконієвими коронками на зубах.
Наталя, 54 роки
Скарги на неможливість пережовування їжі, естетичний дефект і відколи старих керамічних реставрацій. Було встановлено 12 внутрішньокісткових імплантатів на верхній і нижній щелепах. Виготовлені 2 незнімні супраструктури на мультиюнітах на гвинтовій фіксації.
Геннадій, 57 років
Скарги на невідповідність старих коронок, неможливість якісно пережовувати їжу, естетичний дефект. Проведений демонтаж старих металокерамічних коронок. Імплантація в області жувальних зубів. Тотальна реабілітація без зміни висоти прикусу і положення нижньої щелепи відносно верхньої щелепи. Протезування оксид цирконієвими коронками на зубах і оксид цирконієвими коронками гвинтова фіксація на імплантатах в жувальних ділянках.
Ірина, 57 років
Скарги на естетичний дефект, невідповідність старих пломб і коронок, ускладнене пережовування їжі. Проведено встановлення імплантів Straumann в облfcnb 15, 37 зубів. Демонтаж старих пломб і коронок. Переліковування зубів. Тотальна реабілітація зі зміною висоти прикусу і положення нижньої щелепи відносно верхньої щелепи. Відновлення куксою зубів і підготовка до протезування. Протезування керамічними коронками E-max.
Оксана, 33 роки
Скарги на невідповідністьь старих коронок, біль в області зубів покритих коронками, естетичний дефект, неможливість якісно пережовувати їжу. Було виконано ендодонтичне лікування зубів на верхній щелепі, з подальшим відновленням куксою та протезування зубів верхньої щелепи керамічними коронками. На нижній щелепі встановлення імпланта MG ao в область відсутнього жувального зуба 36 з подальшим протезуванням оксид цирконієвої коронкою на гвинтовий фіксації.
Наталя, 47 років
Скарги на естетичний дефект, ускладнене пережовування їжі, невідповідність старих пломб і коронок. Проведено демонтаж старих конструкцій, переліковування зубів. Встановлення імпланта Straumann в обл 36 зуба. Тотальна реабілітація зі зміною висоти прикусу і положення нижньої щелепи відносно верхньої щелепи. Підготовка зубів до протезування, відновлення куксою зубів. Протезування керамічними коронками Е-мах на верхній і нижній щелепах.
Віктор, 50 років
Скарги на невідповідність старих коронок, біль в області зубів покритих коронками, неможливість якісно пережовувати їжу, естетичний дефект, генералізована стертість, бруксизм. Проведена тотальна реабілітація зі зміною висоти прикусу і положення нижньої щелепи відносно верхньої щелепи. Встановлено імпланти MG ao в області 22, 24, 26, 36, 37, 46, 47 зубів. Проведено протезування оксид цирконієвими коронками у фронтальній ділянці верхньої щелепи, оксид цирконієвими коронками на імплантатах на верхній щелепі і в жувальних ділянках нижньої щелепи, тимчасовими фотополімерними реставраціями фронтального ділянки нижньої щелепи.