• вул. Космонавтів, 5
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Протезування (ортопедія)

Ортопедична стоматологія - це напрямок, що спеціалізується на протезуванні, тобто відновленні втрачених зубів і цілісності зубного ряду в цілому. Методики в ортопедії активно вдосконалюються, тому сьогодні ви можете як усунути втрату одного або декількох зубів, так і ефективно вирішити проблему повної адентії.

Якщо вас цікавить якісне протезування в Одесі за світовими ортопедичним стандартам, звертайтеся в "Дент Арт". Наші стоматологи-ортопеди запропонують вам різні варіанти вирішення проблеми, гарантуючи бездоганну естетику, максимально щадну підготовку, комфорт і безболісність процедур.

Види протезування в "Дент Арт"

Сучасна ортопедія пропонує дві основні групи методів протезування - знімне і незнімне. Але в кожному конкретному випадку з урахуванням ступеня ушкодження, кількості і місця втрачених зубів пропонуються свої методики. Що пропонуємо ми?

Мікропротезування. Це спосіб відновлення (реставрації) сильно пошкоджених зубів або які змінили свій природний колір. Наші стоматологи-ортопеди використовують такі методи мікропротезування:

  • вкладки. Вони встановлюються на сильно пошкоджені карієсом зуби, де звичайна пломба вже не допоможе;
  • вініри або тонкі накладки на зуби. Їх, як правило, ставлять на передні зуби при сколах або серйозних викривленнях. Вони допомагають повернути білизну і естетику зони посмішки;
  • коронки. За формою вони нагадують ковпачок, який захищає сильно зруйнований зуб.

Коронки на імплантаті. У цьому випадку на місці втраченого зуба ставиться штучний корінь (імплантат), який і виступає опорою для коронки, на відміну від мікропротезування. Коронка за формою, кольором і ступенем прозорості максимально сполучається з вашим зубним рядом. Для тонких передніх зубів найкраще використовувати керамічні або цирконієві коронки, які бездоганні з точки зору естетики. Для жувальних зубів підходить і металокераміка, яка міцна і надійна, так що відмінно справляється з функціями пережовування їжі.

Незалежно від матеріалу виготовлення, коронки нашим лікарям-ортопедів виготовляють найкращі зуботехнічні лабораторії. Тільки такий підхід є запорукою краси і довговічності протезування.

Мостовидні протези. Це ортопедична конструкція, яка представляє собою кілька штучних коронок, а опорою для неї виступають сусідні зуби.

Бюгельні протези. Це знімна конструкція, що представляє собою легку дугу з металу, на якій зафіксовані штучні зуби. Використовується при частковій адентії (втрати зубів). Кріпиться бюгельний протез на наявні зуби за допомогою замків або кламерів.

Повне протезування. Використовується при повній адентії. В цьому випадку пропонуються:

  • пластинчасті знімні протези. Вони фіксуються до щелепи на присоски. Є більш доступними за ціною, але поступаються аналогам за рівнем комфорту для пацієнта;
  • протези на імплантатах. В цьому випадку в щелепу спочатку імплантуються імплантати (від 4 на кожну щелепу), а вже на ці штучні корені фіксується протез (найчастіше незнімний).

Щоб визначитися з відповідним вам видом протезування, записуйтеся на прийом до стоматолога-ортопеда нашої клініки в Одесі. Зробити це можна за телефоном або онлайн на сайті.

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузин Олександр Анатолійович
Пузин Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург
Вартість послуг
  • Консультація ортопеда0.0 грн
  • Огляд ортопеда0.0 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання