Первинний прийом стоматолога-терапевта в Одесі

Перший лікар-стоматолог, до якого рекомендується звертатися при підозрі різних проблем із зубами, — це терапевт нашого одеського відділення «Дент Арт». Записатися на первинний прийом до цього фахівця варто при скаргах на зубний біль, пошкодженнях зубів, підозрі карієсу. Також відвідати нашого стоматолога-терапевта рекомендується і для профілактичного огляду, щоб уникнути перерахованих вище проблем.

Ми лікуємо зуби за загальноприйнятими світовими стандартами, використовуючи дентальну оптику, якісний пломбувальний матеріал, кофердам для ізоляції. Також наші терапевти подбають про ваш комфорт і відсутність болю під час лікування, оскільки в нас у «Дент Арт» в Одесі застосовується висококласна безпечна анестезія.

Вартість послуг
  • Первинний прийом терапевта300 грн

Коли варто записатися на первинний прийом до терапевта?

За статистикою, саме на візити до стоматолога-терапевта припадає більшість відвідувань стоматології. До цього фахівця рекомендується записуватися тоді, коли ви не знаєте, який лікар-стоматолог вам може допомогти. Під час первинного огляду терапевт проведе необхідне лікування сам або ж направить до фахівців іншого профілю, наприклад, хірурга-імплантолога, пародонтолога тощо.

Також затребуваність терапевтів у стоматології обумовлена ​​й тим, що вони допомагають при найчастіших проблемах із зубами, а саме:

  • карієсі на різних стадіях. Ми в Одесі використовуємо передові методи лікування каріозних уражень зубів, в тому числі й технологію ICON без свердління та пломбування;
  • пульпіті, що вимагає переліковування кореневих каналів;
  • невеликих пошкодженнях зубів і / або раніше встановлених пломб. У цьому випадку наші терапевти зроблять естетичну реставрацію;
  • повторному лікуванні кореневих каналів зуба;
  • інших патологіях, на зразок періодонтиту.

Крім того, візит до стоматолога-терапевта рекомендований кожні 6 місяців з профілактичною метою, тобто при відсутності скарг. Це допоможе оцінити стан зубів і порожнини рота, попередити типові стоматологічні захворювання та / або вилікувати їх на ранніх стадіях.

Також участь терапевта найчастіше необхідна під час підготовки до інших видів лікування, включаючи імплантацію, установку коронок або інших протезів, виправлення прикусу за допомогою брекет-систем або інших ортодонтичних апаратів. Обов'язковим етапом у всіх цих ситуаціях є санація ротової порожнини.

Як проходить первинний прийом терапевта у нас в Одесі?

Записатися до стоматолога-терапевта (як і до інших профільних лікарів) у «Дент Арт» можна по телефону або в режимі онлайн на сайті. Ви самі вибираєте відповідну дату та час для візиту.

Під час первинного прийому терапевт проводить огляд для оцінки стану ротової порожнини, консультує щодо догляду, відповідає на всі ваші запитання. Також у вартість візиту входить здійснення рентгену та аналіз знімка комп'ютерної томографії за допомогою програмного забезпечення Diagnocat (якщо ви приходите до нас з результатами КТ). Після діагностики терапевт складає для вас план лікування та / або узгоджує наступні профілактичні візити.

При виявленні захворювань, які вимагають негайного лікування (карієс, пульпіт і т.д.), лікар одразу ж виконує необхідні маніпуляції, надає першу допомогу при гострому болі тощо.

Залишилися питання? Зв'яжіться з нашими менеджерами в Одесі прямо зараз!

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Пародонтолог, Терапевт
Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Статуєва Світлана Юріївна
Статуєва Світлана Юріївна
Терапевт, Ендодонтист
Шевченко Сергій Ростиславович
Шевченко Сергій Ростиславович
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання