Первинний прийом пародонтолога в Одесі

Пародонтолог — це лікар-стоматолог, який спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні патологій пародонту, тобто тканин, що оточують зуб і допомагають йому справлятися з жувальними навантаженнями. Такі захворювання часто не дають про себе знати тривалий час, але це не означає, що на них не потрібно звертати увагу. Навпаки, поява скарг у випадку патологій пародонту вже може свідчити про серйозні проблеми, що можуть призвести до втрати зубів.

Наша філія «Дент Арт» в Одесі комплексно підходить до лікування захворювань зубів і ясен. Ви можете записатися до досвідченого пародонтолога, який під час первинного прийому оцінить стан здоров'я вашої ротової порожнини, проведе необхідну діагностику, а при необхідності направить до суміжних фахівців, в тому числі ортопедів і хірургів.

Вартість послуг
  • Первинний прийом пародонтолога300 грн

Коли слід записатися на консультацію до пародонтолога?

Якщо говорити про хвороби пародонту, то тут дуже важливо своєчасно виявити перші ознаки патологій і потім не відкладати візит до фахівців. Про наявність вагомих причин записатися на прийом до нашого пародонтолога в Одесі можуть свідчити такі симптоми:

  • поява темного нальоту на зубах, який не вдається видалити при домашньому догляді;
  • кровоточивість ясен, що з'являється після чистки або застосування зубної нитки (флоса);
  • набряклість ясен, помітне почервоніння або припухлість;
  • больові відчуття, дискомфорт або свербіж у яснах;
  • підвищена чутливість зубів як реакція на гаряче / холодне або окремі види продуктів харчування, наприклад, солодощі, кислу їжу тощо;
  • оголення зубного кореня;
  • поганий запах з рота;
  • поява рухливості зубів.

Як проходить первинний прийом пародонтолога «Дент Арт»?

Записатися до профільного лікаря ви можете на сайті або в телефонному режимі, узгодивши зручну для вас дату та час консультації. Під час первинного прийому наш пародонтолог проводить огляд ротової порожнини, ясен і зубів, консультує з питань домашньої гігієни, відповідає на інші питання, які вас турбують.

Для діагностики стану пародонту, крім огляду, виконується рентген, який допомагає оцінити стан кісткової тканини та зубів. Крім цього, може використовуватися фотопротокол (фотографії на всіх стадіях лікування, що дозволяють оцінити ефективність лікування та зміну стану ясен у динаміці) та різні тести для виявлення кровоточивості, зубного нальоту, рухливості зубів і складання пародонтальної карти (додаткова послуга).

В результаті огляду та діагностики складається індивідуальний план лікування.

Як ми лікуємо патології пародонту?

Тактика лікування залежить від виявлених у результаті діагностики патологій і їх складності. У деяких випадках терапія обмежується пародонтальною чисткою та / або поліруванням зубів, що дозволяє видалити наліт. В подальшому пацієнт отримує рекомендації щодо домашнього догляду, наш пародонтолог навчає правил чищення зубів, застосування спеціальних йоржиків, флоса тощо.

При складніших патологіях пародонту може бути показане нехірургічне або хірургічне видалення відкладень (закритий і відкритий кюретаж відповідно), проведено тимчасове або постійне шинування зубів і т.д.

Записуйтеся на первинний прийом пародонтолога в Одесі прямо зараз!

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Пародонтолог, Терапевт

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання