Первинний прийом ортодонта в Одесі

На жаль, похвалитися ідеальною посмішкою та бездоганно рівними від природи зубами можуть лише близько 10-15% людей нашої планети. У всіх інших є ті чи інші порушення прикусу. А їх рекомендується усувати, звернувшись до нашого ортодонта в Одесі.

Записуйтеся на первинний прийом до наших профільних фахівців, щоб виправити набуті чи вроджені дефекти прикусу. Ми використовуємо всі актуальні брекет-системи та їх альтернативу — індивідуальні капи-елайнери. Наші ортодонти одеської філії «Дент Арт» беруться за найскладніші випадки та зроблять все, щоб увесь процес виправлення прикусу був максимально комфортним для вас і мінімально помітним для навколишніх.

Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта300 грн

Навіщо йти на первинний прийом до нашого ортодонта?

Основне завдання ортодонтичного лікування зводиться до усунення порушень прикусу. Багато хто вважає, що це виключно питання естетики, а значить не завдання першої необхідності. Насправді неправильний прикус негативно позначається на стані зубів і не тільки, а саме:

 • прискорює стирання зубів;
 • підвищує ризики механічних пошкоджень (відколів, тріщин і т.д.);
 • провокує карієс (через те, що неправильне положення окремих зубів ускладнює нормальну гігієну);
 • викликає неприємний запах з рота;
 • є причиною головного болю, дискомфорту в щелепі та шиї (через підвищені навантаження на скронево-нижньощелепний суглоб);
 • підвищує ризики проблем з травленням, оскільки неправильний прикус може ускладнювати нормальне пережовування їжі.

Негативний вплив неправильного прикусу на естетику теж не варто недооцінювати. Проведене ортодонтичне лікування забезпечує безліч ефектів, наприклад:

 • робить красивішою посмішку;
 • покращує форму обличчя та губ;
 • забезпечує помітний Anti-Age ефект;
 • викликає бажання посміхатися та частіше спілкуватися з людьми;
 • усуває психологічні комплекси, підвищує самооцінку.

Саме тому ми рекомендуємо не відкладати візит до нашого ортодонта в Одесі, а записатися до нього негайно!

Коли можна виправляти прикус?

Сьогодні для ортодонтії не існує вікових обмежень. Тобто виправити прикус можуть не тільки діти чи підлітки, а й будь-яка доросла людина. Думки, що брекети й інші ортодонтичні апарати допоможуть тільки молодим, вже не актуальні. Ми в «Дент Арт» в Одесі використовуємо сучасні методи виправлення прикусу, які підходять будь-якій людині, незалежно від її віку.

Як проходить первинний прийом ортодонта та який вид лікування підійде вам?

Основним методом виправлення прикусу в дорослих сьогодні є носіння брекетів. Вони у свою чергу відрізняються за матеріалами виготовлення, місцями і способам кріплення на зубах тощо. Крім того, крім брекет-систем можуть використовуватися знімні прозорі капи (елайнери). Вони можуть стати альтернативою брекетам для вирішення простих випадків неправильного прикусу.

Який варіант ортодонтичного лікування підійде вам? На це та багато інших питань можна отримати відповідь на первинному прийомі нашого ордонтонта «Дент Арт». Під час візиту фахівець проведе огляд і консультацію. Додатково також проводиться рентген (можуть бути рекомендовані й інші види діагностики) і складається план лікування.

Перед початком носіння брекетів або кап обов'язково проводиться повна санація ротової порожнини. Період ортодонтичного лікування індивідуальний і може коливатися від 6 місяців до 3 років. А більш предметну інформацію ви дізнаєтеся вже на прийомі.

Наші лікарі

Попов Максим Сергійович
Попов Максим Сергійович
Ортодонт

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання