Прицільний знімок зуба

Прицільний знімок зуба - один з базових інструментальних методів діагностики в стоматології, який передбачає використання рентгенівських променів. З його допомогою наші лікарі можуть оцінити стан тканин вашої щелепи і визначити необхідне лікування. Також такий знімок використовується і для контролю ефективності виконаного ендодонтичного лікування.

Якщо вам потрібно зробити прицільний знімок зубів в Одесі, записуйтеся в нашу клініку "Дент Арт". Ми гарантуємо, що такий рентген буде безпечний для вас, оскільки доза опромінення мінімальна. А сама діагностична процедура пройде швидко і максимально комфортно.

Вартість послуг
  • Рентгенографія200 грн

Для чого потрібен прицільний знімок зуба?

Стоматологи нашої клініки застосовують цей вид рентгена для таких завдань:

  1. Для діагностики стану зубів і навколишніх його тканин (пародонту). Прицільний знімок дає можливість виявити запальні процеси, прихований карієс. А правильно поставлений діагноз стане запорукою ефективного лікування зубів.
  2. Для контролю. Рентген зуба обов'язково робиться в ході лікування кореневих каналів. Наші лікарі-ендодонтисти за допомогою прицільного знімка визначають якість пломбування каналу. Також дане дослідження дозволяє оцінити динаміку перебігу захворювань зубів, а саме визначити зменшення або наростання запального процесу.
  3. Для планування лікування. Наші стоматологи в Одесі використовують рентген зубів для того, щоб на підставі отриманих результатів сформувати ефективний план терапії і / або підібрати ефективні методики лікування в кожному конкретному випадку.

Як роблять прицільний знімок зубів в "Дент Арт"?

У нашій клініці використовується сучасне обладнання, яке дозволяє звести до мінімуму дозу опромінення в ході рентгена конкретного зуба. Завдяки цьому проведена діагностична процедура не зробить шкоди для вашого здоров'я. Якщо ви є нашим постійним клієнтом, то всі дані про раніше виконані діагностичні процедури вже внесені до персональної картки. Тому лікар знає, коли проводилися аналогічні процедури, які дози опромінення отримані, і орієнтується на ці відомості при нових призначеннях.

Сама процедура займає кілька хвилин. Спеціальний пристрій для виконання рентгенологічного дослідження розміщується в районі потрібної області. Отримані зображення зуба зберігаються в цифровому вигляді, при необхідності його можна збільшити, що дає можливість нашим лікарям оцінити стан зубів і ясен в дрібніших деталях. Плюс якщо плівку, яку традиційно видавали на руки пацієнту, легко втратити, то записані на цифровий носій дані зберігаються в базі. Навіть через тривалий час наш стоматолог зможе уточнити цікаві для нього відомості про стан зубів.

Відзначимо, що в стоматології прицільні знімки застосовуються для дослідження одного або двох зубів в 2 проекціях. Якщо цього недостатньо (припустимо, потрібно перевірити всю ротову порожнину або отримати дані в 3 проекціях), то пацієнту можуть бути призначені і інші діагностичні процедури.

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання