Пародонтологія (лікування захворювань ясен)

Пародонтологія - це напрямок в стоматології, який спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань ясен і пародонту - всього комплексу тканин, що оточують зуб. Своєчасне звернення до пародонтолога вкрай важливе, адже здоров'я ваших ясен прямо впливає на стан і збереження зубів.

Якщо вам потрібне лікування ясен в Одесі, звертайтеся в клініку "Дент Арт". Наші профільні лікарі дотримуються комплексного підходу до вирішення проблем ясен, працюючи в зв'язці з іншими лікарями-стоматологами. Ми застосовуємо сучасне обладнання, використовуємо щадні і максимально ефективні методики лікування, пропонуємо найкращі профілактичні заходи, в тому числі чистку ультразвуком і Air Flow.

Які хвороби лікують наші пародонтологи?

До основних захворювань ясен і пародонту відносяться гінгівіт і пародонтит. Також наші стоматологи допомагають впоратися і з ще однією поширеною патологією - стоматитом.

Ці захворювання обумовлені різними факторами, включаючи спадковість, слабкий загальний імунітет або неправильний прикус, але найчастіше їх викликає проблемний бактеріальний фон ротової порожнини і / або неправильна гігієна. Власне тому для профілактики гінгівіту та інших проблем з яснами, а часто і для ефективного лікування пропонується професійна пародонтологічна чистка. Її рекомендується виконувати мінімум 2 рази на рік навіть при відсутності будь-яких стоматологічних скарг.

Вартість послуг
 • Первинний прийом пародонтолога300 грн
 • Пародонтальна чистка (1 сегмент)900 грн
 • Пародонтальна чистка (1-3 зуба)600 грн
 • Розтин пародонтального абсцесу470 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики1650 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2050 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2300 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2600 грн

Як ми лікуємо гінгівіт?

Гінгівіт - досить поширена стоматологічна проблема, характерна для багатьох молодих пацієнтів, в тому числі вагітних жінок. Це запальне захворювання, яке викликає недостатня гігієна та утворення нальоту, а іноді: зміна гормонального фону, зміни імунітету (загального або місцевого). Гінгівіт сам не призводить до порушення цілісності зубоясенного з'єднання, але без лікування може прогресувати і переходити в більш складну патологію - пародонтит.

До проявів хвороби відноситься:

 • почервоніння ясен;
 • кровоточивість;
 • неприємний запах з рота.

Лікування гінгівіту наші спеціалісти в Одесі починають з професійної чистки, в тому числі видалення каменю і м'якого нальоту. Наші терапевти і пародонтологи підказують, як треба правильно доглядати за ротовою порожниною в домашніх умовах. Надалі для профілактики потрібно раз в 6 місяців повторювати профгігієну в нашій клініці "Дент Арт".

Як ми лікуємо пародонтит?

Пародонтит, який іноді помилково називають пародонтозом, - це запальна хвороба, що супроводжується руйнуванням зубоясенних з'єднань, що може призвести до втрати зубів. Часто хвороба є ускладненням гінгівіту, а симптоматика при цьому може бути доповнена гнійними виділеннями і нездоровою рухливістю зубів.

Лікування пародонтиту також передбачає професійну чистку у пародонтолога і належну домашню гігієну. При загостренні хвороби може знадобитися допомога стоматолога-хірурга, який подбає про забезпечення відтоку гною з осередку запалення.

Як ми лікуємо стоматит?

Стоматит також відноситься до запальних захворювань ротової порожнини. Він проявляється не тільки почервонінням слизових оболонок, але і утворенням виразок, підвищенням температури тіла, втратою апетиту і т.д.

Лікування стоматиту залежить від причин, які його викликали. А збудниками бувають віруси, бактерії і грибки. Починається терапія з гігієнічної чистки, також призначаються лікарські препарати, коригується раціон харчування.

Записуйтеся до пародонтолога "Дент Арт" в Одесі онлайн або по телефону!

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Пародонтолог, Терапевт

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання