Видалення зубів без болю

Сьогодні стоматологи намагаються не вдаватися до такої радикальної міри, як видалення зуба. Сучасні терапевтичні методи лікування завжди націлені на їх збереження. Але якщо такої можливості, на жаль, немає, то стоматологи-хірурги клініки "Дент Арт" в Одесі зможуть видалити проблемний зуб так, щоб ви відчували себе комфортно і не зазнали навіть найменшого болю. Тому відкиньте страхи та записуйтеся на прийом до наших спеціалістів.

І не забувайте, що функціональні та естетичні проблеми, обумовлені втратою зубів, мають просте і дієве рішення - ми готові запропонувати вам різні види імплантації та протезування в Одесі.

Чому варто виконувати видалення зубів в "Дент Арт"?

В нашу користь говорить наступне:

 • команда досвідчених практикуючих хірургів;
 • пропонуємо різні способи знеболювання. Це як традиційна місцева анестезія, так і седація для видалення зуба уві сні;
 • беремося за різні складні випадки, включаючи зуби мудрості, котрі виросли горизонтально або не прорізалися;
 • контролюємо ваше відновлення до повного загоювання. Крім того наші лікарі дадуть всі необхідні рекомендації по знеболюванню, гігієні і т.д.

Коли зберегти зуби не вийде і треба їх видаляти?

У сучасній стоматології виділяють такі показання для видалення зубів:

 1. Карієс на пізніх стадіях, коли зуб сильно зруйнований або розкришився, через що установка коронки або інші методи реставрації неможливі.
 2. Наявність хронічних інфекцій або великих кіст зуба, позбутися від яких за допомогою зубозберігаючих методів раніше не вийшло.
 3. Пародонтит з сильною рухливістю зуба в лунці.
 4. Аномальне розташування зуба, яке веде до дефектів прикусу. Також нерідко є й інші ортодонтичні показання для видалення на етапі підготовки до носіння брекет-систем.
 5. Наявність тріщини в зубному корені.
 6. Проблемні зуби мудрості.

На останньому пункті ми зупинимося докладніше.

Коли потрібне видалення зубів мудрості?

Найдальші, восьмі за рахунком зуби з функціональної і естетичної точки зору майже не приносять користі. Але вони нерідко викликають різні проблеми, вирішити які вдається тільки якщо видалити їх.

Якщо зуби мудрості виросли повністю, то позбутися від них рекомендується в таких випадках:

 • їх складно чистити, з'являється карієс і / або запалення в яснах;
 • "вісімки" пошкоджують сусідні сьомі зуби;
 • через неправильне розташування вони травмують внутрішню поверхню щік або язик;
 • аномальна позиція "вісімок" призводить до деформацій зубного ряду;
 • при пережовуванні їжі або відкриванні рота є хрускіт або больові відчуття в щелепному суглобі.

Якщо зуби мудрості повністю не прорізалися, то видалити їх потрібно в таких випадках:

 • вони впираються в "сімки", що загрожує як їх пошкодженням, так і виникненням карієсу коренів. А це найбільш важливі наші жувальні зуби;
 • є ортодонтичні показання (зазвичай їх видаляють перед виправленням прикусу);
 • запланована імплантація: видалення "вісімок" рекомендується для того, щоб вони не пошкодили імплантат.

Також при частковому прорізуванні можливе утворення так званого "капюшона" - наросту тканини над зубом мудрості. Саме його і потрібно обов'язково усунути, інакше без можливості належної гігієни незабаром буде потрібно і видалення самої проблемної "вісімки".

Також врахуйте, що при показаннях для видалення одного зуба мудрості, хірурги нашої клініки в Одесі рекомендують видаляти всі чотири "вісімки". Інакше підвищується ризик викривлення зубного ряду, проблем з скронево-нижньощелепним суглобом і інших ускладнень.

Основні види видалення зубів

Таку стоматологічну хірургічну процедуру прийнято розділяти на два різновиди:

 • просту. До таких ситуацій належать випадки, коли коронкова частина зуба добре збереглася і / або до неї є зручний доступ. В результаті лікарю-хірургу не важко зафіксувати зуб за допомогою інструменту. Як правило, з простим видаленням доводиться мати справу перед ортодонтичним лікуванням і при пародонтиті;
 • складну. Процедура ускладнюється, якщо до зуба непросто підібратися, його коронка зруйнувалася або покришилася, або ж сам зуб зміщений / прорізався лише частково, або зовсім не прорізався. Як правило, подібні ситуації характерні для зубів мудрості. Перед складним видаленням потрібна як додаткова діагностика, так і ретельне планування процедури, щоб уникнути запальних процесів або інших ускладнень.

Видалення зубів без болю і страху

Хірурги "Дент Арт" в Одесі пропонують безболісну процедуру видалення зубів. І це стосується будь-яких видів хірургічного втручання, незалежно від складності. Для цих цілей крім традиційної місцевої анестезії ми застосовуємо спеціальні препарати (Пропофол) для седації і видалення уві сні.

Якщо ви відчуваєте страх, на вас чекає складне видалення "вісімок" або ж потрібно позбутися відразу від декількох зубів, то будьте впевнені, що ми зможемо підібрати для вас оптимальний спосіб знеболення.

Наші лікарі

Іщук Євгеній Костянтинович
Іщук Євгеній Костянтинович
Хірург, Хірург-імплантолог
Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург
Вартість послуг
 • Видалення зуба 1 рівень1750 грн
 • Видалення зуба 2 рівень2250 грн
 • Видалення 8 зуба (зуб мудрості) 1 рівень2450 грн
 • Видалення 8 зуба (зуб мудрості) 2 рівень3300 грн
 • Медикаментозна обробка рани після хірургічного втручання300 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання
  Видалення зубів без болю | Стоматологічна клініка Dent Art | Одеса ☛ Видалення зубів уві сні (без болю та страху) ☛ Складне видалення зубів мудрості (вісімок) в Одесі ☛ Записатися на прийом онлайн ☎ 0 800 331 300 (без вихідних)
  1450 2950 UAH