• вул. Космонавтів, 5
0 800 331 300 безкоштовно по Україні

Терапевтична стоматологія

Терапевтична стоматологія - один з ключових стоматологічних напрямків, що спеціалізуються на лікуванні зубів. Вона включає планову діагностику, що дозволяє виявити різні стоматологічні проблеми, професійну гігієну, лікування карієсу та інших хвороб, в тому числі пульпіту, а також художню реставрацію.

Якщо вас цікавить швидке і ефективне лікування пульпіту або карієсу в Одесі, звертайтеся в клініку "Дент Арт". Наші стоматологи-терапевти лікують зуби за світовими стандартами: з використанням збільшення (під мікроскопом) та ізоляції зубів для отримання максимально ефективного лікування (кофердаму). Також підберуть для вас оптимальний метод знеболення, при необхідності виконають лікування уві сні.

Що робить наш стоматолог-терапевт?

Для лікування зубів наші стоматологи роблять наступне:

  • ретельно оглядають ротову порожнину пацієнта і оцінюють стан зубів;
  • призначають необхідні діагностичні обстеження. Діагностика забезпечує нашим лікарям найбільш точну і інформативну картину, дозволяє поставити точний діагноз і скласти ефективний план терапії;
  • виконують лікування таких поширених стоматологічних захворювань, як карієс, пульпіт, періодонтит;
  • здійснюють необхідну підготовку зубного ряду до подальшого протезування;
  • проводять санацію і профгігієну, які поміж іншого є обов'язковим етапом, що передує імплантації, протезуванню, ортодонтії;
  • призначають і проводять регулярні профілактичні огляди.

При яких захворюваннях потрібна допомога спеціалістів терапевтичної стоматології?

Більшість захворювань ротової порожнини, які виявлені на ранніх стадіях, підлягають терапевтичному лікуванню. Умовно всі хвороби, якими займаються стоматологи-терапевти, можна розділити на каріозні і некаріозні, а також окрему групу - патології слизових оболонок.

Перші найбільш поширені і на них припадає до 90% звернень до стоматологів. Крім власне лікування карієсу сюди входить професійна допомога при його різних ускладненнях - пульпіті, періодонтит, періостит і т.д.

До некаріозних захворювань належать різні пошкодження зуба і емалі (вроджені чи набуті), в тому числі ерозія, патологічна стертість, клиновидні дефекти і т.д. Для їх усунення може використовуватися художня реставрація.

Як проходить терапевтичне лікування в "Дент Арт"?

До основних завдань нашої терапевтичної стоматології відноситься збереження зуба і тканин, які його оточують. Тому якщо залишаються шанси врятувати зуб, то ми не відправимо вас до хірурга.

А висока ефективність нашого лікування забезпечується за рахунок наступного:

  • застосування дентального мікроскопа. Робота зі збільшенням дозволяє зберегти максимум здорових тканин і прибрати абсолютно всі інфіковані;
  • використання кофердаму для ізоляції зуба. В процесі лікування на зуб не попадає волога, що виключає розвиток вторинного карієсу. До того ж така ізоляція підвищує комфорт пацієнта під час перебування в стоматологічному кріслі;
  • висококласного пломбувального матеріалу, завдяки якому реставрацію і пломбу не відрізниш від природного зуба;
  • підбору підходящої анестезії. Для лікування пульпіту, карієсу і інших хвороб знеболювання підбирається таким чином, щоб ви відчували себе комфортно і безпечно.

Для запису до наших спеціалістів в Одесі, заповніть форму на сайті або зв'яжіться з консультантами в телефонному режимі.

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Дитячий стоматолог, Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Дитячий стоматолог, Пародонтолог, Терапевт
Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Новицька Інна Миколаївна
Новицька Інна Миколаївна
Дитячий стоматолог, Терапевт, Ендодонтист
Статуєва Світлана Юріївна
Статуєва Світлана Юріївна
Терапевт, Ендодонтист
Вартість послуг

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання