Професійна гігієна та відбілювання

Крім домашнього догляду за порожниною рота періодично необхідна і професійна гігієна, яка виконується в стоматологічному кабінеті. Вона передбачає цілий комплекс заходів, який включає видалення нальоту (твердого зубного каменю і м'якого), полірування, зміцнення і відбілювання емалі і т.д. Основною метою профгігієни є забезпечення здоров'я і краси зубів, профілактика карієсу і різних запальних стоматологічних патологій.

У нас в клініці "Дент Арт" в Одесі працюють досвідчені стоматологи, які виконають професійну чистку і / або відбілювання максимально обережно, комфортно для вас і без найменшої шкоди для зубної емалі. Ми застосовуємо прогресивні методи профгігієни і освітлення, пропонуємо відбілити як весь зубний ряд, так і один єдиний зуб. Після завершення процедури ми обов'язково розповімо, як правильно доглядати за порожниною рота в домашніх умовах.

Що таке професійна чистка і що вона дає?

Професійна гігієна дозволяє підтримувати зуби і ясна в здоровому стані, боротися з нальотом, який крім суто естетичних проблем провокує різні стоматологічні патології, такі як карієс, гінгівіт або пародонтит.

За рахунок спеціальної чистки в стоматологічному кабінеті гарантований такий ефект:

 • видалення твердого зубного каменю і м'якого нальоту;
 • зняття пігментованих плям, що з'являються через каву, інші харчові барвники, а також в результаті куріння;
 • усунення неприємного запаху;
 • зміцнення емалі зубів;
 • відбілювання і надання зубному ряду природного кольору;
 • профілактика стоматологічних проблем: ризик карієсу при регулярних процедурах професійного догляду знижується майже в 2 рази.

У комплекс послуг з проф гігієни у нас в "Дент Арт" в Одесі входить наступне:

 • зняття твердого зубного каменю за допомогою ультразвукового скалера;
 • видалення м'яких відкладень за методикою Air Flow;
 • полірування зубів;
 • зміцнення емалі;
 • відбілювання системою ZOOM;
 • рекомендації з домашньої чистки, підбору зубних щіток і міжзубних йоржиків, флоса, паст та інших засобів гігієни.
Вартість послуг
 • Професійна гігієна порожнини рота 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики1650 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2050 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2300 грн
 • Професійна гігієна порожнини рота "Perio" 2 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування коренів зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики2600 грн
 • Професійна гігієна ротової порожнини 1 рівень: зняття твердого нальоту ультразвук + зняття м'якого нальоту AirFlow + полірування зубів + ремінералізуюча терапія + рекомендації щодо догляду та профілактики (Пакетна пропозиція)1237 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель Beyond + лампа ZOOM 44700 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель ZOOM + лампа ZOOM 48500 грн
 • Професійне відбілювання 1 зуб450 грн

З якою періодичністю потрібно виконувати професійну чистку зубів?

Базова рекомендація щодо виконання профгігієни в нашій клініці для дорослих - двічі на рік, тобто кожні 6 місяців. Але така періодичність підходить для тих, хто відповідально підходить до домашнього догляду за порожниною рота.

У деяких випадках виконувати професійну чистку слід частіше - кожні три місяці. Така рекомендація стосується наступних категорій людей:

 • курців;
 • поціновувачів кави, які п'ють її по кілька разів на день;
 • тих, хто не дотримується базових правил домашньої гігієни;
 • пацієнтів, які тільки позбавилися від запальних стоматологічних хвороб;
 • тих, хто проходить ортодонтичне лікування, тобто носить брекет-системи, щоб виправити прикус.

Видалення зубного каменю ультразвуком

М'який наліт, що утворюється між зубами, під яснами і на приясенній ділянках зубів, перетворюється в тверді відкладення, які ще називають зубним каменем. Якщо з ним не боротися, то з високою долею ймовірності у вас з'явиться карієс, проблеми з яснами (гінгівіт) або навіть більш небезпечні патології, які загрожують втратою зубів (пародонтит).

У нашій клініці зубний камінь видаляється без болю і ризику пошкодження емалі - за допомогою ультразвуку. Ультразвукова хвиля від спеціального обладнання (скалера) впливає тільки на зубний камінь, викликаючи його руйнування.

Чищення зубів Air Flow

М'який наліт, який може бути причиною неприємного запаху і зміни природного кольору зубів, а потім перетворюється на зубний камінь, теж потребує видалення. Для його зняття ми в "Дент Арт" в Одесі використовуємо метод Air Flow.

На поверхню зуба подається аерозоль з сумішшю повітря, води і спеціального порошку. Останній дозволяє зняти м'які відкладення без впливу на зубну емаль. Після очищення методом Air Flow також досягається ефект легкого освітлення (на один або пару тонів), оскільки усуваються пігментовані (найчастіше, жовтуваті) відкладення.

Професійне відбілювання ZOOM4

Сучасним стандартом безпечного і ефективного освітлення зубів стала система ZOOM 4, в якій закладена особлива технологія впливу на емаль. На зуби наноситься гель з активними компонентами, останні під впливом світла від спеціальної лампи вивільняються і проникають в глибокі шари зуба. В результаті навіть найбільш стійка пігментація усувається, а метод ZOOM 4 дозволяє повернути білосніжну усмішку навіть затятим курцям і тим, у кого потемніння емалі обумовлені віковими змінами в організмі.

Чому варто виконувати профгігієну в Одесі в "Дент Арт"?

На користь звернення до нашої клініки говорять її незаперечні переваги:

 1. У нашому штаті працюють досвідчені сертифіковані стоматологи.
 2. Використовуємо передові методики і обладнання, в тому числі ультразвукові скалери, метод Air Flow і ZOOM 4.
 3. Пропонуємо різні комплексні програми чищення відповідно до стану порожнини рота конкретного пацієнта.
 4. Використовуємо різні види відбілювання: освітлюємо один зуб або весь зубний ряд, застосовуємо лампу Philips ZOOM4 з гелями Beyond або ZOOM.
 5. Гарантуємо безпеку процедур для зубної емалі і комфорт для пацієнта.
 6. Не тільки виконуємо профгігієну і відбілювання, але і консультуємо по правилам домашнього догляду, щоб ви зберегли отримані результати якомога довше.

Залишилися питання? Телефонуйте нам або залиште заявку на сайті.

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Пародонтолог, Терапевт

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання