Відбілювання зубів ZOOM 4 в Одесі

Професійне відбілювання зубів - це стоматологічна процедура, важливість якої не варто недооцінювати. Вона не тільки забезпечує бездоганну естетику, а й надає додатковий терапевтичний ефект, а саме захищає і зміцнює вашу емаль.

В "Дент Арт" в Одесі ми застосовуємо найбільш прогресивну методику відбілювання - ZOOM 4. На вашу емаль зубів наноситься спеціальний гель, а світіння на нього лампою ZOOM активує компоненти, відповідальні за освітлення. Ці речовини проникають всередину емалі, завдяки чому ви зможете позбутися від найстійкішої пігментації. Процедура відбілювання ZOOM буде корисна практично всім без винятку, в тому числі завзятим курцям і тим, у кого зуби потемніли через вікові зміни.

Наші спеціалісти використовують сертифіковане обладнання та висококласні матеріали для виконання відбілювання зубів ZOOM 4. Йдеться про професійну лампу, гелі Beyond або ZOOM, які гарантують 100% безпеку для емалі ваших зубів. Ми подбаємо про високу ефективність процедури, тобто від нас ви обов'язково підете з бездоганною посмішкою.

Для запису на відбілювання зубів достатньо зателефонувати нам або ж оформити заявку онлайн на сайті.

Вартість послуг
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель Beyond + лампа ZOOM 46500 грн
 • Професійне відбілювання: ізоляція ясен системою «Кофердам» + гель ZOOM + лампа ZOOM 49500 грн

Чому система ZOOM 4 так користується попитом

 1. Гарантія результатів. Дане відбілювання зубів освітлює емаль до 8 тонів, усуваючи найбільш стійку пігментацію.
 2. Мінімальні витрати часу. Досить однократного відвідування нашої клініки в Одесі, а сеанс відбілювання зубів триває приблизно 60 хвилин. Для зайнятих людей система ZOOM - прекрасний варіант.
 3. 100% безпеку. Завдяки застосуванню неагресивних гелів освітлення відбувається без будь-яких побічних реакцій у вигляді втрати мінералів і / або солей. Таким чином, навіть чутлива емаль пацієнта не стане перешкодою для проведення даного відбілювання зубів.
 4. Результати на довгий час. Використання лампи ZOOM 4 дає не короткостроковий, а довгостроковий ефект. Просто дотримуйтеся всіх порад і рекомендацій наших лікарів, і повторна процедура буде потрібна не скоро.
 5. Додаткова користь для зубів. У застосовуваних нами гелях Beyond і ZOOM крім активних відбілюючих компонентів є й інші корисні складові, включаючи фосфат кальцію. В результаті будь-які мікропошкодження емалі заповнюються, а її загальна міцність зростає.

Як підготуватися до ZOOM-відбілюванню зубів?

Щоб процедура освітлення забезпечила бажані результати, а ви відчували себе максимально комфортно, попередньо варто підготувати зуби і ротову порожнину в цілому. Ми наполегливо рекомендуємо нашим пацієнтам перед ZOOM вилікувати карієс та інші стоматологічні хвороби, видалити наліт і зміцнити емаль. Повний комплекс підготовчих заходів включає:

 • санацію порожнини рота, в тому числі лікування карієсу і / або інших захворювань ясен;
 • професійну гігієну, яка включає зняття м'якого нальоту і видалення зубного каменю. Наявність цих відкладень здатне знизити ефективність відбілювання, адже під них гель може не потрапити, а значить освітлення буде нерівномірним;
 • зміцнення емалі. Для цього завдання спеціалісти "Дент Арт" в Одесі пропонують склади з мікроелементами. За тиждень до відбілювання ZOOM їх рекомендується наносити вранці і ввечері щодня, що дозволить ремінералізувати і зміцнити емаль.

Чи всім підходить ZOOM?

Сьогодні відбілювання ZOOM 4 вважається одним з найбільш безпечних і універсальних методів, який не робить шкоди ні зубам, ні організму в цілому. Але все ж деякі протипоказання для процедури є. Припустимо, таке відбілювання не проводять дітям, жінкам під час вагітності та лактації. Перенести сеанс ZOOM також потрібно при:

 • хворобах порожнини рота;
 • ураженнях зубів, не пов'язаних з карієсом, включаючи ерозію емалі і / або гіпоплазію;
 • надвисокий рівень чутливості зубів;
 • онкологічних захворюваннях.

Як відбувається відбілювання зубів ZOOM 4 в "Дент Арт" в Одесі?

Застосування системи ZOOM не тільки передбачає використання високотехнологічного обладнання, а й вимагає від спеціалістів особливих знань і умінь. Крім того наші лікарі в Одесі завжди враховують індивідуальні особливості кожного конкретного пацієнта. Завдяки цьому відбілювання зубів дає бажані результати, а також гарантує вам комфорт і під час освітлення, і після його завершення.

Ми застосовуємо відбілюючу установку виробництва Philips - ZOOM 4. Саме відбілювання відбувається так:

 1. За допомогою захисного ізолюючого матеріалу ми закриваємо губи, м'які тканини і слизові ротової порожнини.
 2. На зуби наносимо шар гелю ZOOM, або гелю Beyond.
 3. Пацієнту надягають спеціальні захисні окуляри, а потім включається установка ZOOM 4. Лампа світить на гель протягом 10-15 хвилин.
 4. Після цього наноситься ще один шар і знову включається лампа ZOOM. Якщо необхідно, то процедура повторюється ще і в третій раз.

Згодом може бути проведений і ще один сеанс відбілювання ZOOM (якщо, наприклад, ви хочете більш вираженого освітлення), але не раніше, ніж через 1-2 тижні після першої процедури.

Отримані результати зберігаються довго, але поступово зуби починають тьмяніти, особливо у курців, тих, хто часто п'є каву і чай, вживає в їжу продукти з агресивними барвниками. Щоб подібного не сталося і / або для посилення результатів відбілювання ZOOM 4, ми рекомендуємо користуватися каппами для домашнього освітлення. Їх заповнюють спеціальним гелем, а потім надягають на зуби перед сном на ніч. Після такої процедури вдома ваша усмішка перетвориться, ніби ви щойно вийшли з нашого кабінету після ZOOM 4.

Всю інформацію про правила і рекомендації по догляду за зубами і ротовою порожниною ви обов'язково отримаєте від наших лікарів в Одесі після відбілювання.

Наші лікарі

Баранова Тетяна Юріївна
Баранова Тетяна Юріївна
Пародонтолог, Терапевт
Величко Людмила Василівна
Величко Людмила Василівна
Пародонтолог, Терапевт
Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Статуєва Світлана Юріївна
Статуєва Світлана Юріївна
Терапевт, Ендодонтист
Шевченко Сергій Ростиславович
Шевченко Сергій Ростиславович
Терапевт, Ендодонтист

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання