Імплантація при повній адентії (відсутності зубів)

Раніше повна відсутність зубів (адентія) передбачала одне-єдине рішення — використання знімних протезів. А вони далекі від ідеалу в плані естетики, функціональності (викликають неприємні відчуття при жуванні, часом впливають на дикцію) та довговічності. Всіх цих недоліків позбавлена ​​імплантація, яка сьогодні можлива навіть при повній відсутності зубів.

Вас цікавить протезування на імплантатах в Одесі? Хочете бездоганну посмішку, яка забезпечить максимальний комфорт при спілкуванні та прийомі їжі? Звертайтеся в одеську філію «Дент Арт». Наші імплантологи запропонують різні варіанти відновлення зубів пацієнтам з повною адентією.

Вартість послуг
 • Первинний прийом хірурга-імплантолога300 грн

Чому при повній відсутності зубів варто звертатися до нас?

Переваги нашої клініки наступні:

 1. Пропонуємо різні методики відновлення, в тому числі тотальну імплантацію «All-on-6» (незнімний міст на 6 штучних коренях).
 2. Застосовуємо кращі імплантаційні системи, в тому числі Nobel Biocare (США), Ankylos (Німеччина) і Straumann (Швейцарія).
 3. Проводимо всю необхідну підготовку до протезування, починаючи від діагностики й закінчуючи комплексним попередніми лікуванням і остеопластикою.
 4. Гарантуємо комфорт і відсутність болю, оскільки застосовуємо актуальні методи антистрес-лікування.
 5. Забезпечуємо бездоганну якість і естетику, адже у нас практикують кращі хірурги-імплантологи України.

Переваги імплантації при повній адентії

Імплантація штучних коренів дозволяє домогтися надійної фіксації протеза навіть при повній відсутності зубів. Саме вони стануть опорою для мостовидних та інших конструкцій. До інших важливих сильних сторін протезування на імплантатах належить наступне:

 1. Збереження кісткової тканини. На відміну від ситуації зі знімними протезами, при імплантації імплантатів стоншування та втрата обсягів кістки не відбувається.
 2. Висока функціональність. Протезування на імплантатах гарантує можливість якісного пережовування їжі, причому без болю чи жодного дискомфорту.
 3. Відмінна естетика. Зубний ряд після імплантації при повній адентії не відрізнити від природного.

Наші методи імплантації при повній втраті зубів

Повна адентія може бути усунена нашими фахівцями в Одесі наступними способами імплантації:

 1. На верхню та нижню щелепи при тотальній імплантації ставлять від восьми до дванадцяти імплантатів. Передувати процедурі може остеопластика (при атрофії кісткових тканин). У плані естетики, надійності та функціональності такий варіант найефективніший, але при цьому він не швидкий і найбільш дорогий.
 2. «All-on-4», тобто «всі на чотирьох». На кожній щелепі встановлюється по чотири штучні корені. На них фіксуються знімні чи незнімні протези (мости). Такий варіант імплантації при повній адентії найдоступніший за ціною. Його рекомендують застосовувати тоді, коли в районі жувальних зубів є дефіцит кісткової тканини.
 3. «All-on-6» або «всі на шести». У цьому випадку в кожній щелепі імплантується не чотири, а шість імплантатів, що забезпечує більшу надійність і довговічність протезів, ніж при методі «All-on-4».

Етапи протезування на імплантати при адентії

 1. Попередня підготовча робота з діагностикою, оцінкою обсягів кісткової тканини, санацією ротової порожнини, а також підбором імплантаційних систем.
 2. Власне імплантація зубів.
 3. Протезування. Спочатку встановлюються тимчасові мости, які потрібні для звикання та навчання пацієнта. Вже після цього виконується фіксація постійних керамічних протезів.

Всі деталі ви можете дізнатися у фахівців «Дент Арт» в Одесі. Записуйтеся на прийом онлайн або за телефонами.

Наші лікарі

Іщук Євгеній Костянтинович
Іщук Євгеній Костянтинович
Хірург, Хірург-імплантолог
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург-імплантолог

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання