Одномоментна імплантація (відразу після видалення зуба)

Одномоментна (або моментальна) імплантація зубів — затребуваний метод відновлення цілісності зубного ряду, коли імплантат встановлюють відразу після видалення зруйнованого зуба. Основною перевагою для пацієнта є оперативність, адже дві досить складні маніпуляції робляться за один візит. При класичній імплантації після видалення зуба витримується пауза в кілька місяців, що потрібна для відновлення кісткових тканин.

В одеській філії «Дент Арт» працюють досвідчені лікарі, які практикують різні методи імплантації, в тому числі й одномоментну. Ми беремося за складне видалення зубів в Одесі, використовуємо передові імплантаційні системи та гарантуємо вам комфортне антистрес-лікування, а також бажаний результат — бездоганну посмішку за найкоротший термін.

Вартість послуг
 • Первинний прийом хірурга-імплантолога300 грн

Переваги імплантації в «Дент Арт» в Одесі

 1. Дотримуємося міжнародних стандартів стоматологічного лікування.
 2. Пропонуємо послуги досвідчених фахівців.
 3. Виконуємо всі необхідні діагностичні процедури, щоб імплантація пройшла без будь-яких сюрпризів.
 4. Використовуємо як місцеву анестезію, так і методику лікування уві сні. В останньому випадку ви не відчуєте ні болю, ні стресу — прокинетеся тоді, коли й зуб видалений, і імплантат уже імплантований.
 5. Застосовуємо висококласні імплантати, в тому числі американські Ankylos і Nobel Biocare, швейцарські системи Straumann, корейські Mega Gen. Це найкраща продукція від виробників зі світовим ім'ям.

Кому підходить одномоментна імплантація?

Рішення про можливість вживлення імплантату відразу після видалення зуба приймається нашим стоматологом-хірургом виключно в індивідуальному порядку. Попередньо також може знадобитися інструментальне обстеження та / або консультація пацієнта з ортопедом.

Успішною одномоментна імплантація може бути в таких випадках:

 1. Зуб видаляється з мінімальним травмуванням тканин, а сама процедура проходить без ускладнень і затримок.
 2. Причина видалення не пов'язана з інфікуванням і запальними процесами. Якщо справа в інфекції, то висока ймовірність ураження й сусідніх тканин, а значить, підвищуються ризики того, що штучний корінь не приживеться.
 3. Після видалення утворюється лунка з оптимальними розмірами для вживлення імплантату. Це стане запорукою якісної фіксації штучного кореня.
 4. Обсяг і щільність кісткової тканини достатні для моментальної імплантації.
 5. У пацієнта наявний так званий «товстий» біотип ясен. Це можна визначити під час первинних консультацій.
 6. Немає хвороб ясен і пародонту. Будь-які проблеми з ними збільшують шанси відторгнення штучного кореня.

Як бачите, факторів, що впливають на можливість моментальної імплантації, досить багато й усі вони індивідуальні. Тому перш за все ми рекомендуємо записатися до наших імплантологів онлайн або за телефонами. А вже в ході консультації буде вибрана відповідна методика імплантації.

Види одномоментної імплантації та основні етапи процедури

Миттєва імплантація може виконуватися з негайним або відстроченим навантаженням. Ці методики мають свої відмінності:

 • «Негайне навантаження» передбачає, що відразу після імплантації на штучний корінь встановлюється тимчасова коронка. Відповідно, пацієнт, який прийшов у «Дент Арт» ще зі своїм зубом, йде додому вже з реставрацією. Потрібно враховувати, що при «негайному навантаженні» тимчасову коронку потрібно буде поміняти на постійну;
 • «Відстрочене навантаження» передбачає, що на вживлений імплантат протез одразу не ставиться. У цьому випадку буде встановлено постійну коронку тільки після приживлення штучного кореня — зазвичай через 2-4 місяці.

Незалежно від цих методик виділяють наступні стадії одномоментної імплантації:

 1. Підготовка з інструментальними обстеженнями та консультаціями суміжних лікарів-стоматологів.
 2. Перший основний етап — видалення проблемного зуба.
 3. Оцінка результатів видалення й установка імплантату.
 4. Якщо після цих маніпуляцій штучний корінь надійно зафіксований, то можливе використання методики «негайного навантаження» з установкою тимчасової коронки. Якщо первинна стабільність є недостатньою, то вибирається «відстрочене навантаження». Потрібно дати час на приживлення імплантату (до 4 місяців), після чого й буде поставлена ​​постійна коронка.
 5. Перевірка загального стану пацієнта, надання рекомендацій щодо відновлення, догляду за імплантом і т.д.

Хочете позбутися зруйнованого зуба й одразу ж відновити його? Звертайтеся в клініку «Дент Арт» в Одесі!

Наші лікарі

Іщук Євгеній Костянтинович
Іщук Євгеній Костянтинович
Хірург, Хірург-імплантолог
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург-імплантолог

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання