Первинний прийом хірурга-імплантолога в Одесі

Втрата навіть одного зуба (як, власне, і планова процедура його видалення) — це вагома причина для консультації з таким профільних лікарем, як наш хірург-імплантолог «Дент Арт» в Одесі.

Якщо не відновити цілісність зубного ряду, то це відобразиться не тільки на естетиці, але й на функціональності зубощелепної системи. Так, навантаження на сусідні зуби зросте, а ясна та кісткова тканина в місці втраченої одиниці почнуть активно стоншуватись. Щоб уникнути цього, рекомендований найбільш оптимальний метод відновлення — імплантація з наступним протезуванням.

Записуйтеся на первинний прийом до наших хірургів-імплантологів одеської філії «Дент Арт». Зробити це можна онлайн або по телефону. Ми практикуємо всі сучасні методи імплантації, беремося за складні випадки відновлення як окремих втрачених зубів, так і всього зубного ряду (повна адентія). Сама процедура відновлення буде для вас цілком комфортною і не завдасть болю, адже у нас виконується антистрес-лікування з ефективною та безпечною анестезією.

Вартість послуг
  • Первинний прийом хірурга-імплантолога300 грн

Коли рекомендований візит до хірурга-імплантолога?

Відвідування імплантолога доцільно тоді, коли вас цікавить імплантація зубів. Фактично, це процес імплантації в щелепу імплантату, який виконує роль штучного кореня й виступає опорою для коронки або іншого протеза. Імплантат робиться з надійних і біосумісних матеріалів. Найчастіше це титан.

Після імплантації відразу або через якийсь час виконується протезування. У випадку заповнення одиничної втрати встановлюється коронка, а в інших ситуаціях можуть застосовуватися коронки, мости та інші незнімні протези.

Первинний прийом хірурга-імплантолога нашої клініки в Одесі рекомендований у наступних випадках:

  • окремий зуб сильно зруйнований і можливості його лікування немає (показано видалення);
  • відсутня одна зубна одиниця;
  • втрачено кілька зубів підряд;
  • має місце повна адентія (відсутні всі зуби) або більшість зубів втрачені, а стан решти досить поганий;
  • ви використовуєте знімний протез, але він вас не влаштовує в плані зручності, естетики або з інших причин.

У цих випадках рекомендується відвідати нашого імплантолога, який запропонує оптимальні для вас способи відновлення зубного ряду.

Як проходить первинний прийом хірурга-імплантолога у нас в Одесі?

Перший візит до імплантолога включає огляд ротової порожнини та зубів для оцінки їх візуального стану. Також наш фахівець дізнається про ваші очікування щодо відновлення зубного ряду, проконсультує з усіх питань, включаючи різні технології імплантації, види імплантаційних систем і багато іншого.

Також у вартість первинного прийому хірурга-імплантолога входить базова діагностика (рентген), що дозволяє оцінити стан кісткових тканин, і складання попереднього плану лікування.

Чому варто звертатися до хірургів-імплантологів «Дент Арт»?

Переваги нашої одеської клініки наступні:

  • у нас практикують кваліфіковані фахівці;
  • застосовуємо висококласні імплантаційні системи, включаючи продукцію преміумкласу Straumann і Nobel;
  • пропонуємо послуги імплантації «під ключ», коли ви ще до початку лікування будете точно знати підсумкову суму витрат. І вона вже не зміниться в процесі;
  • гарантуємо комфорт та відсутність болю завдяки антистрес-лікуванню!

Наші лікарі

Іщук Євгеній Костянтинович
Іщук Євгеній Костянтинович
Хірург, Хірург-імплантолог
Птичкіна Юлія Олегівна
Птичкіна Юлія Олегівна
Хірург-імплантолог

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання