Керамічні брекет-системи

Щоб зробити виправлення прикусу більш комфортним, а самі апарати на зубах менш помітними, сучасна стоматологія пропонує керамічні брекети. Вони чудово справляються практично з будь-якими проблемами нерівності зубного ряду. І нехай ціна керамічних брекетів вища, ніж металевих, це розумна плата за високу естетику, швидку адаптацію та ваш загальний комфорт.

Якщо вам потрібні так звані прозорі брекети в Одесі, записуйтесь на прийом до ортодонтів «Дент Арт». Ми відповімо на всі ваші запитання та запропонуємо оптимальний варіант виправлення прикусу системами світових виробників.

Чому брекети з кераміки хороші?

Керамічні брекет-системи стають все популярнішими з наступних причин:

 1. Максимально естетичний вигляд. Оскільки замки з кераміки зливаються з емаллю зубів, конструкція відчутно менш помітна. Саме тому такі апарати називають не інакше, як прозорими брекетами. До речі, свій вихідний колір вони не змінюють, адже не фарбуються харчовими барвниками.
 2. Більше комфорту. Гладкість і компактність керамічних замків зроблять їх повсякденне носіння зручнішим. Плюс висока естетичність підвищить рівень психологічного комфорту та впевненості у собі.
 3. Легке звикання. Як показує наша практика, керамічна брекет-система виграє у металевих аналогів у аспекті адаптації. На неї йде не більше 3-5 днів, плюс пацієнти не скаржаться на проблеми з дикцією або неприємні відчуття при звиканні.

Показання до встановлення брекетів із кераміки

Керамічні системи для виправлення прикусу по якості лікування де-факто не відрізняються від металевих. Вони допомагають усунути більшість зубощелепних проблем, результативно позбавляють різних (навіть серйозних) патологій прикусу, ефективно впливають на зуби, «зміщуючи» їх у анатомічно правильне положення.

Ще вони допомагають усунути дефекти дикції, що зумовлені неправильним прикусом.

Також краще вибрати керамічні брекети в Одесі, якщо у вас:

 1. високі вимоги до естетики (характерно для людей публічних професій);
 2. алергія на метал чи інші протипоказання до металевих систем.

Які бувають керамічні брекети?

Брекети з кераміки поділяються на дві групи:

 • лігатурні системи. Їх конструкція передбачає спеціальні дротики або гумки, що дозволяють зафіксувати дугу в правильному положенні. Ці брекети трохи більші та помітніші, потребують частіших відвідувань ортодонта в Одесі для обслуговування (зазвичай раз на місяць). Загальний термін лікування з лігатурними апаратами довший;
 • самолігуючі (вони ж безлігатурні) системи. Тут у самих брекетах є пази для фіксації дуги, а лігатури (дротики або гумки) відсутні. Такі апарати більш естетичні та непомітні. Виправлення прикусу відбувається швидше, а ортодонта треба відвідувати рідше.

Крім того, керамічні брекети бувають дитячими та дорослими, тут основна відмінність криється у загальних розмірах конструкцій.

Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта300 грн
 • Брекет-система керамічна17000 грн
 • Брекет-сиситема керамическая самолигирующая Lac (1 челюсть)19500 грн

У чому різниця між керамічними та металевими брекетами?

Кераміка явно краща за метал в плані естетики і комфорту в процесі ортодонтичного лікування. Пацієнт швидко звикає до брекетів, а оточуючі просто не помічають їх.

До недоліків кераміки належить не така висока міцність. До того ж ціна керамічних брекетів вища, ніж металевих. Але якщо в пріоритеті ваш зовнішній вигляд і комфорт, то кераміка — найкращий вибір за свої гроші.

Етапи встановлення керамічних брекетів у «Дент Арт»

Перед початком виправлення прикусу потрібен підготовчий етап. Він включає комплексну діагностику, лікування наявних захворювань зубів та ясен, профгігієну.

Установка керамічних брекетів займає близько 1 години. Це комфортний та безболісний процес, під час якого відбуваються:

 • встановлення роторозширювача;
 • нанесення спеціального гелю для фіксації брекетів;
 • встановлення брекетів на всі зуби;
 • фіксація дуги;
 • додаткові процедури, такі як встановлення щічних кілець на жувальні зуби.

Фінальний штрих — узгодження дати наступного відвідування нашого ортодонта для перевірки результатів лікування та необхідного коригування.

Наші лікарі

Попов Максим Сергійович
Попов Максим Сергійович
Ортодонт