Металеві брекет-системи

Для виправлення дефектів прикусу найчастіше вибирають металеві брекети. Це перевірені часом ортодонтичні апарати, які поєднують високу міцність та ефективність. З ними можливе вирішення будь-яких завдань вирівнювання зубів, незалежно від складності патології та віку пацієнта. Ще один плюс, який мають металеві брекети — ціна. Вона нижча, ніж ціна аналогів з інших матеріалів.

Бажаєте позбутися неправильного прикусу в Одесі якісно та без переплат? Тоді вам підійдуть металеві брекети. Записуйтесь на прийом до наших ортодонтів у «Дент Арт», ми проведемо предметну консультацію та запропонуємо оптимальне рішення.

Вартість послуг
 • Первинний прийом ортодонта300 грн
 • Брекет-система металева9000 грн
 • Брекет-система высокоэстетическая самолигатурная Lac (1 челюсть)21750 грн

Чому металеві брекети хороші?

Головна перевага брекет-систем з металу — можливість виправити будь-яку патологію прикусу, у тому числі найскладнішу. І це за найбільш демократичної вартості апаратів на тлі аналогів з кераміки або сапфіру. До інших плюсів належать:

 • висока механічна міцність;
 • інертність до їжі та гіпоалергенні властивості;
 • варіативність конструкцій — доступні металеві безлігатурні брекети, традиційні лігатурні, найбільш естетичні лінгвальні.

Показання до встановлення брекетів із металу

Металеві брекет-системи можуть використовуватися за будь-яких дефектів прикусу без винятку. А якщо цікавлять найбільш естетичні апарати, то можна розглянути внутрішні брекети. Вони теж виготовляються з металу, але зовсім не помітні для оточуючих (навіть на тлі керамічних аналогів).

Які бувають металеві брекети?

У клініці «Дент Арт» в Одесі ми пропонуємо нашим пацієнтам різні види брекет-систем із металу:

 • класичні лігатурні апарати. Тут металева дуга фіксується на брекетах за допомогою лігатур — спеціальних дротиків або кілець. Це найбільші за розміром та менш естетичні серед інших конструкції. З ними ортодонтичне лікування довше, а відвідування лікаря потрібно частіше: заміна лігатур необхідна десь раз на місяць. Але ціна лігатурних металевих брекетів найменша;
 • металеві самолігуючі брекети. Дуга тут фіксується у спеціальних пазах, тобто лігатури відсутні. Металеві безлігатурні брекети більш компактні, а значить і більш естетичні. Носити їх треба менше: виправлення прикусу відбувається швидше. І відвідувати ортодонта з металевими самолігуючими брекетами потрібно рідше;
 • лінгвальні брекет-системи. Вони є найестетичнішими, оскільки фіксуються не на зовнішній, а на внутрішній стороні зубів. Певні дефекти прикусу за допомогою лінгвальних апаратів коригуються навіть швидше. Але ціна на них вища, плюс і загальних обмежень до використання більше.

У чому різниця між керамічними та металевими брекетами?

Брекети з металу є універсальними та доступними на тлі кераміки або сапфіру. Також керамічні системи менш схильні до механічних пошкоджень.

Кераміка хоч і дорожча, але загалом естетичніша (якщо винести за дужки лінгвальні брекети). Ще з керамічними системами зазвичай трохи швидше звикання, але це дуже індивідуальний момент.

Етапи встановлення металевих брекетів у «Дент Арт»

Ортодонтичне лікування — не швидкий процес, хоча самі брекет-системи можна встановити на зуби приблизно за півгодини. Але треба, щоб їх носіння дало бажані результати і було комфортним. І тому до обов'язкових етапів лікування в нашого ортодонта належать:

 • первинний огляд і діагностика;
 • вибір оптимальних металевих брекетів;
 • додаткова підготовка, якщо потрібно (лікування захворювань зубів та ясен);
 • встановлення брекет-системи;
 • адаптаційний період і подальші візити до ортодонта для обслуговування та корекції;
 • ретенційний період: виготовлення кап і/або фіксація ретейнера.

Наші лікарі

Попов Максим Сергійович
Попов Максим Сергійович
Ортодонт