Безметалеві (цирконієві) коронки

Коронки, виготовлені з діоксиду цирконію, вважаються передовим рішенням у сучасному протезуванні. Вони поєднують дві ключові переваги: високу міцність і бездоганну естетику, здатні імітувати колір, структуру та блиск натуральної зубної емалі. Такі коронки не містять металу, у зв'язку з чим їх ще називають безметалевими. Ця ж особливість забезпечує їм 100% біологічну сумісність: нешкідливість та гіпоалергенні властивості.

Вас цікавлять цирконієві коронки в Одесі? Записуйтесь на прийом до ортопедів “Дент Арт" онлайн або в телефонному режимі. Наші фахівці на регулярній основі використовують безметалеві коронки, які можуть бути встановлені на пошкоджений зуб або імплантат. У першому випадку ми гарантуємо вам найбільш щадне препарування зі зняттям мінімально необхідного об'єму поверхневих зубних тканин.

Головні переваги безметалевих коронок

Статус найпрогресивнішого рішення у протезуванні цирконієві коронки отримали не випадково. До їх плюсів належить таке:

 1. Еталонна міцність порівняно з металом.
 2. Чудова естетичність. Варіація коронок з цирконію, яка доповнена керамічним напиленням, дозволяє досягти максимальної натуральності та природності. Для цього наші ортопеди в Одесі підберуть правильний колір реставрації.
 3. Великий термін служби без змін забарвлення чи форми. Цирконієві коронки не зафарбовуються їжею і не схильні до деформацій через жувальні навантаження. А ще тут відсутня чорна смуга біля ясенного краю, яка характерна для металокераміки.
 4. Повна біологічна сумісність. Алергій чи гальванічних реакцій цирконій не викликає. Плюс цей матеріал не схильний до окислення при контакті зі слиною.
 5. Мінімальна товщина (близько 1 мм), у зв'язку з чим попередня підготовка до встановлення коронки мінімальна на відміну металокерамічних аналогів.
 6. Чудове прилягання до зуба. За рахунок цього ризики інфікування зубних тканин бактеріями та інші ускладнення зведено до мінімуму.
 7. Низька теплопровідність цирконію. З такими коронками при прийомі дуже холодної або навпаки гарячої їжі не буде дискомфорту чи інших неприємних відчуттів.

Як роблять коронки з цирконію та коли їх застосовують?

Діоксид цирконію — це потрібний у медичній галузі матеріал, який спочатку застосовували в ортопедії (для виготовлення протезів суглобів). Сьогодні він все частіше використовується й у стоматології. Причиною цього є висока міцність, твердість та жорсткість, повна біологічна сумісність та відмінні естетичні властивості. До того ж матеріал має невелику вагу, що унеможливлює небажані навантаження на зуби, що беруть участь у пережовуванні їжі.

Для створення цирконієвої коронки потрібний складний високотехнічний процес, який частково впливає і на вартість таких реставрацій. Заготовці з діоксиду цирконію надається необхідна форма відповідно до попередньо виконаних індивідуальних зліпків. Використання комп'ютерного моделювання та висококласного апаратного фрезерування виключає будь-які неточності в процесі виготовлення.

Сфера застосування безметалевих коронок максимально універсальна. Їх використовують для протезування жувальних та передніх зубів (що знаходяться в зоні посмішки). Такі реставрації застосовуються для відновлення одного зуба та при повній адентії (протезування на імплантах). Крім того, цирконієві коронки використовуються тоді, коли аналоги з інших матеріалів протипоказані, в тому честі через алергію на метал.

Види цирконієвих коронок

 1. Цілісні. У цьому випадку вони повністю складаються з даного біосумісного матеріалу та не мають додаткових покриттів. Цілісні безметалеві реставрації використовують для відновлення жувальних зубів. У такому разі в пріоритеті забезпечення високої механічної міцності, а естетика не грає критичної ролі. Для зубів у зоні посмішки цілісні коронки з цирконію не підходять, оскільки вони не мають природної прозорості, властивої зубній емалі.
 2. Коронки з керамічним покриттям. Це ідеальний вибір для передніх зубів. На міцну цирконієву основу наноситься тонке напилення з кераміки. Воно характеризується ідеальним ступенем прозорості. На завершення процедури реставрації (після зчеплення цирконію та керамічного шару) виконується тонування поверхні в потрібний колір з нанесенням тіней та фінальним поліруванням.
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортопеда300 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad "Калібра", "GUR", "Цифра"6800 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням за технологією Multi Layered "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7000 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті із цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7300 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланті гвинтова фіксація "VSLAB"5400 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн

Процедура встановлення безметалевих коронок у нас у «Дент Арт»

Ортопеди нашої клініки в Одесі дотримуються світових стандартів протезування. Відповідно, за цими стандартами установка коронок включає такі обов'язкові етапи:

 • діагностика та формування плану ортопедичного лікування;
 • попередня підготовка зубів (препарування);
 • зняття відбитків;
 • встановлення тимчасових конструкцій із пластмаси;
 • підбір кольору ортопедичних конструкцій із застосуванням методів комп'ютерного моделювання. Після цього цирконієві коронки виготовляються в найкращих зуботехнічних лабораторіях нашої країни;
 • примірка постійних конструкцій;
 • фіксація цирконієвих коронок.

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузін Олександр Анатолійович
Пузін Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання