Безметалеві (цирконієві) коронки
Коронки, виготовлені з діоксиду цирконію, вважаються передовим рішенням у сучасному протезуванні. Вони поєднують дві ключові переваги: високу міцність і бездоганну естетику, здатні імітувати колір, структуру та блиск натуральної зубної емалі. Такі коронки не містять металу, у зв'язку з чим їх ще називають безметалевими. Ця ж особливість забезпечує їм 100% біологічну сумісність: нешкідливість та гіпоалергенні властивості.
Вас цікавлять цирконієві коронки в Одесі? Записуйтесь на прийом до ортопедів “Дент Арт" онлайн або в телефонному режимі. Наші фахівці на регулярній основі використовують безметалеві коронки, які можуть бути встановлені на пошкоджений зуб або імплантат. У першому випадку ми гарантуємо вам найбільш щадне препарування зі зняттям мінімально необхідного об'єму поверхневих зубних тканин.
Головні переваги безметалевих коронок
Статус найпрогресивнішого рішення у протезуванні цирконієві коронки отримали не випадково. До їх плюсів належить таке:
- Еталонна міцність порівняно з металом.
- Чудова естетичність. Варіація коронок з цирконію, яка доповнена керамічним напиленням, дозволяє досягти максимальної натуральності та природності. Для цього наші ортопеди в Одесі підберуть правильний колір реставрації.
- Великий термін служби без змін забарвлення чи форми. Цирконієві коронки не зафарбовуються їжею і не схильні до деформацій через жувальні навантаження. А ще тут відсутня чорна смуга біля ясенного краю, яка характерна для металокераміки.
- Повна біологічна сумісність. Алергій чи гальванічних реакцій цирконій не викликає. Плюс цей матеріал не схильний до окислення при контакті зі слиною.
- Мінімальна товщина (близько 1 мм), у зв'язку з чим попередня підготовка до встановлення коронки мінімальна на відміну металокерамічних аналогів.
- Чудове прилягання до зуба. За рахунок цього ризики інфікування зубних тканин бактеріями та інші ускладнення зведено до мінімуму.
- Низька теплопровідність цирконію. З такими коронками при прийомі дуже холодної або навпаки гарячої їжі не буде дискомфорту чи інших неприємних відчуттів.
Як роблять коронки з цирконію та коли їх застосовують?
Діоксид цирконію — це потрібний у медичній галузі матеріал, який спочатку застосовували в ортопедії (для виготовлення протезів суглобів). Сьогодні він все частіше використовується й у стоматології. Причиною цього є висока міцність, твердість та жорсткість, повна біологічна сумісність та відмінні естетичні властивості. До того ж матеріал має невелику вагу, що унеможливлює небажані навантаження на зуби, що беруть участь у пережовуванні їжі.
Для створення цирконієвої коронки потрібний складний високотехнічний процес, який частково впливає і на вартість таких реставрацій. Заготовці з діоксиду цирконію надається необхідна форма відповідно до попередньо виконаних індивідуальних зліпків. Використання комп'ютерного моделювання та висококласного апаратного фрезерування виключає будь-які неточності в процесі виготовлення.
Сфера застосування безметалевих коронок максимально універсальна. Їх використовують для протезування жувальних та передніх зубів (що знаходяться в зоні посмішки). Такі реставрації застосовуються для відновлення одного зуба та при повній адентії (протезування на імплантах). Крім того, цирконієві коронки використовуються тоді, коли аналоги з інших матеріалів протипоказані, в тому честі через алергію на метал.
Види цирконієвих коронок
- Цілісні. У цьому випадку вони повністю складаються з даного біосумісного матеріалу та не мають додаткових покриттів. Цілісні безметалеві реставрації використовують для відновлення жувальних зубів. У такому разі в пріоритеті забезпечення високої механічної міцності, а естетика не грає критичної ролі. Для зубів у зоні посмішки цілісні коронки з цирконію не підходять, оскільки вони не мають природної прозорості, властивої зубній емалі.
- Коронки з керамічним покриттям. Це ідеальний вибір для передніх зубів. На міцну цирконієву основу наноситься тонке напилення з кераміки. Воно характеризується ідеальним ступенем прозорості. На завершення процедури реставрації (після зчеплення цирконію та керамічного шару) виконується тонування поверхні в потрібний колір з нанесенням тіней та фінальним поліруванням.
- Первинний прийом ортопеда300 грн
- Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad "Калібра", "GUR", "Цифра"6800 грн
- Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
- Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням за технологією Multi Layered "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
- Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7000 грн
- Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті із цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
- Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7300 грн
- Коронка металокерамічна на імпланті гвинтова фіксація "VSLAB"5400 грн
- Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
Процедура встановлення безметалевих коронок у нас у «Дент Арт»
Ортопеди нашої клініки в Одесі дотримуються світових стандартів протезування. Відповідно, за цими стандартами установка коронок включає такі обов'язкові етапи:
- діагностика та формування плану ортопедичного лікування;
- попередня підготовка зубів (препарування);
- зняття відбитків;
- встановлення тимчасових конструкцій із пластмаси;
- підбір кольору ортопедичних конструкцій із застосуванням методів комп'ютерного моделювання. Після цього цирконієві коронки виготовляються в найкращих зуботехнічних лабораторіях нашої країни;
- примірка постійних конструкцій;
- фіксація цирконієвих коронок.