Протезування на імплантатах в Одесі

Протезування на імплантатах - це сучасний метод відновлення втрачених зубів, який відрізняється на фоні інших альтернативних варіантів підвищеною надійністю, максимальною естетичністю і гарантованим комфортом для пацієнта. За допомогою імплантації сьогодні можна відновити як один або кілька зубів, так і цілий зубний ряд. І все це без болю і шкоди для ваших здорових зубів.

Клініка "Дент Арт" в Одесі пропонує послуги протезування на імплантатах. Наші досвідчені стоматологи встановлюють знімні і незнімні протези, виготовлені з висококласних матеріалів. Ми гарантуємо вам такі переваги:

 • проводимо якісну попередню діагностику, яка дозволить визначити відповідний вид протезування, виключити протипоказання для виконання процедури, а також уникнути ускладнень після операції;
 • виконуємо всі види імплантації, в тому числі одномоментну;
 • працюємо зі збільшенням, що дозволяє домогтися еталонної точності і висококласних результатів;
 • використовуємо естетичні та надійні керамічні, цирконієві і металокерамічні коронки;
 • застосовуємо щадні методики відновлення втрачених зубів, включаючи можливість антистрес-лікування уві сні.

Головні переваги протезування на імплантатах

До сильних сторін установки протезів на імпланти відноситься наступне:

 1. Бездоганний зовнішній вигляд відновлених зубів. Вони не відрізняються від рідних, а значить ваша посмішка знову буде прекрасною.
 2. Відсутність травмування здорових зубів. Якщо коронка або мостовидний протез ставиться на імплантат, то сусідні зуби не потрібно препарувати (знімати їх поверхневі тканини).
 3. Довговічність і надійність. Штучні корені і коронки, які використовуються в "Дент Арт" в Одесі характеризуються високим рівнем міцності і прослужать вам довгі роки.
 4. Без алергічних реакцій. Застосування титанових штучних коренів виключає виникнення алергії. Також не доставляють проблем і сучасні керамічні, цирконієві або металокерамічні коронки.
 5. Відсутність дискомфорту і страхів. Сучасні техніки імплантації дозволяють уникнути складнощів зі слабкою фіксацією і / або будь-якими неприємними відчуттями в процесі носіння, на зразок натирання, запалення ясен, що властиво традиційним акриловим знімним протезам.

Види протезування на імплантатах

Процедура імплантації виконується або в один, або в два етапи. У першому випадку вона вимагає мінімум часу, а основні роботи виконуються в ході одного візиту до лікаря. Двоетапна процедура більш тривала: займає від 2-3 місяців до півроку. Рішення про вибір відповідного методу приймають наші досвідчені лікарі, оцінивши стан зубів і ясен пацієнта.

Як виконуються різні види імплантації:

 • двоетапна процедура. Спочатку в щелепну кістку імплантується титановий стрижень (штучний корінь). Потім імплантату дається час на приживлення, а вже після цього на абатмент (спеціальний перехідник) фіксується коронка;
 • одноетапна процедура. Вона, як правило, здійснюється відразу після видалення зуба, інакше підвищується ризик відторгнення штучного кореня. Так, і титановий стрижень, і тимчасова коронка ставиться в ході одного візиту. А потім вже фіксується постійна ортопедична конструкція.

Протези на імплантатах можуть бути знімними і незнімними. У першому випадку протез може зніматися, в тому числі на період сну і / або для виконання гігієнічних процедур, а в другому - такої можливості не передбачається.

Протезування на імплантатах: відновлення від одного зуба до всього зубного ряду

Імплантація з подальшою установкою коронки, мостовидного або інших протезів може використовуватися в різних ситуаціях:

 • якщо відновлюється один зуб. В цьому випадку імплантується титановий штучний корінь, а вже на нього ставиться коронка. Ми використовуємо керамічні та цирконієві різновиди, які поєднують високу міцність з бездоганною естетикою. Їх ми рекомендуємо встановлювати на зуби в зоні посмішки. Також наші стоматологи застосовують і металокераміку. Вона надійна, довговічна і коштує дешевше, що робить її гідним вибором для відновлення жувальних зубів;
 • якщо потрібно вирішити втрату кількох розташованих поруч зубів. В цьому випадку можлива установка такого ж числа імплантатів або ж вживлення одного стрижня, що виступає опорою для мостовидного протеза. Такий варіант реставрації більш щадний і надійний, а значить і більш кращий, ніж мостовидний протез з опорою на сусідні рідні зуби;
 • якщо відсутній весь зубний ряд. Раніше в такій ситуації найчастіше застосовувалися знімні протези або на місці кожного зуба встановлювався імплантат. Перший варіант не найкомфортніший, а другий - вкрай дорогий. Але зараз є збалансована альтернатива - технологія протезування All-on-4 або All-on-6 або всі на 8-ми.

Особливість такого методу імплантації полягає в тому, що на щелепи спершу встановлюються штучні корені (4, 6 або 8 імплантатів, а потім, на них фіксується, як правило, незнімний протез, який характеризується естетичним зовнішнім виглядом, високим рівнем надійності і максимальним комфортом для пацієнта.

До переваг технології All-on-4, All-on-6 або All-on-8 відноситься наступне:

 1. Швидкий результат: всі імплантати імплантуються в один день.
 2. Висока ефективність. Крім естетичних переваг гарантована і 100% функціональність нових зубів, включаючи можливість нормального пережовування найрізноманітнішої їжі.
 3. Поліпшення здоров'я. Після імплантації можна вживати різні продукти харчування, в результаті різні проблеми з боку травної системи зводяться до мінімуму.
 4. Омолоджуючий ефект. Після установки протеза на імплантатах за технологією All-on-4, All-on-6 або All-on-8 ви будете виглядати молодше мінімум на 10-15 років.
 5. Відсутність дискомфорту. Протез не заважає посміхатися, їсти, розмовляти.

Щоб дізнатися всі деталі, просто записуйтеся в клініку "Дент Арт" в Одесі.

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузін Олександр Анатолійович
Пузін Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортопеда300 грн
 • Коронка суцільнолита з пластмасовим облицюванням тимчасова1600 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланті цементна фіксація "Калібра", "GUR", "Цифра"5500 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланті гвинтова фіксація "Калібра", "GUR", "Цифра"5700 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7000 грн
 • Коронка керамічна E-max - каркас з наступним облицюванням на імпланті із цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті із цементною фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна з оксиду цирконію Cad на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"7300 грн
 • Коронка металокерамічна на імпланті гвинтова фіксація "VSLAB"5400 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням на імпланті з гвинтовою фіксацією "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання