Вініри (накладки на зуби)

Вініри являють собою тонкі накладки, що фіксуються на зубах. Сьогодні вони активно використовуються для корекції зовнішнього вигляду зубного ряду і вважаються найдієвішим і швидким способом відновлення естетики. Вони можуть бути керамічними, композитними, склокерамічними і т.д.

Якщо ви хочете так звану "голлівудську" усмішку, звертайтеся в нашу клініку "Дент Арт" в Одесі. Наші спеціалісти в області естетичної стоматології встановлять вам вініри на верхні або нижні зуби, що не відрізнити від справжніх зубів. Для цього ми надамо накладкам бездоганну форму, необхідний ступінь прозорості і природний колір. Також ми подбаємо про те, щоб підготовка до установки вінірів була максимально щадною.

Все, що потрібно для запису до нас - зв'язатися з консультантами в телефонному режимі або залишити заявку на сайті.

Переваги установки вінірів у нас

В "Дент Арт" в Одесі ми встановлюємо вініри так, щоб ви отримали бездоганну посмішку на довгі роки. До основних причин звертатися саме до нас відноситься наступне:

 1. Команда висококласних професіоналів - практикуючі стоматологи-ортопеди, які вважаються одними з кращих фахівців в області естетичної стоматології.
 2. Сучасна технічна база. Якісне обладнання застосовується як для діагностики, так і для лікування зубів і виконання необхідних стоматологічних маніпуляцій. Ми дотримуємося актуальних стандартів, прийнятих в стоматології, в тому числі застосовуємо латексну ізоляцію, дентальні мікроскопи. Все це дає можливість поставити вініри, зводячи попереднє препарування (обточування) зуба до мінімуму.
 3. Висококласні матеріали виготовлення вінірів. Застосовувані у нас керамічні накладки дозволять вам насолоджуватися красивою посмішкою багато років. Термін їх служби перевищує 15-20 років.
 4. Комплексні результати. Вініри на зубах, звичайно ж, встановлюють з метою естетики. Але наша робота також забезпечить загальний ефект омолодження: зовні ви станете молодше мінімум на 7-8 років. Крім цього, наші вініри захищають зубний ряд, роблячи ваші зуби міцнішими.

І всі ці переваги установки вінірів ви можете отримати за адекватною ціною в Одесі.

Коли варто поставити вініри?

Ось основні показання для установки цих тонких зубних накладок:

 1. Наявність різних візуальних дефектів зубів, включаючи зміну кольору зуба після пломбування, потемніння пломбувального матеріалу, забарвлення емалі і т.д.
 2. Надмірне стирання зубів. В результаті нього коронковая частина коротшає, що негативно відображається на естетичності посмішки. Ефективним вирішенням проблеми стануть вініри.
 3. Сколи та травми зубів.
 4. Зміни форми зуба внаслідок різних чинників, включаючи вікові, особливості харчування, наявність шкідливих звичок і т.д.
 5. Відсутність бажаних результатів від відбілювання. В цьому випадку вініри точно забезпечать білосніжну усмішку.
 6. Присутність небажаних проміжків між зубами (діастем). Найчастіше вони сильно помітні на верхніх зубах. Вініри в цьому випадку можуть бути хорошою альтернативою брекетів.
 7. Незначні нерівності зубів. При дійсно несуттєвих дефектах прикусу, в тому числі при малому нахилі або повороті зуба, не обов'язково вдаватися до ортодонтичного лікування: виправити проблему допоможуть вініри.

Важливо, що установка вінірів надає і вагомий психологічний ефект: ви позбудетеся від почуття дискомфорту, станете впевненішими в собі, знову захочете посміхатися.

Бажаючи поставити вініри на зуби, потрібно враховувати і наявні протипоказання:

 • такі накладки не ставлять дітям: як на молочні, так і на корінні зуби до завершення формування прикусу;
 • наявність бруксизму (скреготу зубами, який проявляється переважно під час сну);
 • заняття контактним спортом, в тому числі бойовими мистецтвами, футболом, баскетболом. В цьому випадку високий ризик пошкодження вінірів.

Різновиди вінірів

Вініри класифікуються на дві основні групи: прямі і непрямі. Їх ще відповідно називають терапевтичними і ортопедичними: перші ставлять стоматологи-терапевти, а другі - ортопеди.

Непрямі вініри вимагають декількох візитів в нашу клініку в Одесі. Спершу проводиться підготовка (препарування зубів), далі виконуються зліпки, після чого ортопеди визначаються з оптимальною формою накладки. А вже після її виготовлення вона фіксується на зубі.

Виробництво непрямих (ортопедичних) вінірів здійснюється в спеціалізованих лабораторіях. Роблять такі накладки з кераміки. Керамічні вініри за своєю структурою майже ідентичні природній емалі, а ще вони дуже міцні. До інших плюсів цього матеріалу відноситься довговічність, а отже і естетичний ефект буде тривалим. Керамічні непрямі вініри коштують дорожче, ніж терапевтичні.

Ультраніри і люмініри

Сучасні ортопедичні вініри з кераміки також можуть бути різними. Крім звичайних накладок виділяють ультраніри. Фактично це ще більш тонкі конструкції, які потребують ще меншої, більш делікатної попередньої підготовки зубів. Ультратонкі вініри ставлять навіть на абсолютно здорові зуби для покращення їх привабливості.

Окремим різновидом тонких накладок вважаються люмініри. Їх товщина не перевищує 0.3 мм. Власне люмініри - це запатентований компанією Cerinate різновид кераміки. Оригінальна накладка замовляється у цього виробника, що знаходиться в Сполучених Штатах Америки, тому весь процес не найшвидший.

Але сьогодні термін "люмініри" вже перетворився в ім'я загальне, як памперси або джип, так що нерідко під ним розуміються всі ультратонкі керамічні вініри, а не тільки продукція компанії Cerinate.

Ультраніри і люмініри - це преміальна продукція. До естетичної ортопедії за такими накладками зазвичай звертаються знаменитості і представники шоу-бізнесу. Коштують надтонкі вініри дорожче, при цьому через свою малу товщину вони не такі міцні і менш довговічні. З іншого боку є і плюс: мінімальне попереднє обточування зуба або навіть повна відсутність препарування перед установкою накладки.

Що пропонує наша клініка "Дент Арт" в Одесі?

У більшості випадків найдоцільнішим рішенням (в тому числі оптимальним з точки зору якості і ціни) відновлення естетики можна вважати звичайні вініри на зуби. Як показує наша практика, мінімальна товщина накладок не є першорядним фактором, що впливає на естетику. Визначальний момент - це те, як добре поставлять вініри лікарі-стоматологи. Ось чому ми рекомендуємо обирати послуги наших досвідчених, регулярно практикуючих професіоналів.

Підтвердженням високої якості нашої роботи при установці вінірів є наступне:

 • натуральна, природна форма зуба;
 • прозорий зубний край, як і повинно бути у зубів верхнього і нижнього ряду;
 • наявність мікрорельєфу на поверхні вініра (створити його допомагає дентальна оптика);
 • натуральний колір, причому не просто білий, а неоднорідний білий: ближче до ясен він темніший, а в центрі зуба - світліший;
 • здорові ясна. Керамічний вінір є своєрідним мікропротезом, а отже його потрібно грамотно зафіксувати на зубі, попередивши запалення ясен.

Хочете дізнатися більше про встановлення вінірів в Одесі? Зв'яжіться з представниками "Дент Арт" прямо зараз!

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузін Олександр Анатолійович
Пузін Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург
Вартість послуг
 • Коронка металокерамічна тимчасова "Гармонія"4800 грн
 • Коронка металокерамічна "Калібра", "GUR", "Цифра"5900 грн
 • Коронка керамічна повноанатомічна E-max Cad "Калібра", "GUR", "Цифра"8500 грн
 • Первинний прийом ортопеда300 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання