Первинний прийом стоматолога-ортопеда в Одесі

Хоч зубна емаль і зуби в цілому відрізняються високим рівнем міцності, на 100% вони не захищені. Постраждати вони можуть і від карієсу, і від механічних пошкоджень, і від інших негативних впливів. До основних завдань стоматолога-ортопеда відноситься реставрація пошкоджених зубів, відновлення їх бездоганної естетики і функціональності. Для цього в одеській філії клініки «Дент Арт» ми використовуємо вініри, коронки й інші ортопедичні конструкції.

Хочете записатися на первинний прийом до ортопеда в Одесі? Заповніть форму онлайн або зв'яжіться з нами по телефону. У вартість первинного прийому в нас, крім огляду і консультації, входить базова діагностика (рентген) і складання плану лікування. Наші ортопеди подбають про щадну підготовку та зроблять так, щоб реставрацію було неможливо відрізнити від справжніх зубів.

Вартість послуг
  • Первинний прийом ортопеда300 грн

Коли варто записатися на прийом до ортопеда «Дент Арт»?

Ортопедичне лікування спрямоване на відновлення естетичної посмішки та функціональності зубів (тобто ефективного пережовування їжі). Відповідно, відвідати ортопеда «Дент Арт» в Одесі потрібно при:

  • сколах, тріщинах, зміні кольору зубів;
  • помірних і сильних руйнуваннях зубних одиниць;
  • втраті зуба та / або сильному його руйнуванні, при яких лікування вже неможливе (тільки видалення).

Для відновлення зубів зони посмішки ортопеди «Дент Арт» застосовують вініри та люмініри. При помірних і сильних пошкодженнях можна використовувати керамічні накладки і коронки. Крім цього, можуть бути показані й інші види протезування, включаючи протезування на імплантатах.

Відновлення вінірами та люмінірами

Одним з найбільш ефективних методів реставрації передніх зубів сьогодні вважаються вініри. Це тонкі пластинки (робляться з кераміки або сучасних композитних матеріалів), які фіксуються на видимій (лицьовій) частини зуба, усуваючи дрібні дефекти (зміну кольору, відколи тощо).

Невелика товщина вінірів зводить до мінімуму попередню підготовку перед реставрацією. Зішліфовується лише мала частина поверхневих здорових тканин зуба. А у випадку встановлення люмінірів (трішки тонших пластинок) така підготовка взагалі може не знадобитися.

Відновлення сильно зруйнованих зубів

Якщо пошкодження зуба досить сильне (зруйнована навіть його коронкова частина), то ортопеди «Дент Арт» в Одесі використовують керамічні вкладки. Вони виготовляються в зуботехнічних лабораторіях в індивідуальному порядку для кожного пацієнта. Така реставрація поєднує високу естетичність і міцність. Крім цього, керамічні вкладки мають ще й інші вагомі переваги в порівнянні з традиційними пломбами:

  • відмінно імітують натуральну емаль, оскільки пропускають світло (є напівпрозорими);
  • не фарбуються в результаті контакту з харчовими барвниками;
  • повторюють природну форму зуба;
  • не схильні до усадки, так що й ризики прихованого карієсу виключені.

Протезування зубів

Наші ортопеди в Одесі пропонують пацієнтам різні методи протезування. При частковому пошкодженні зубів ми використовуємо керамічні та металокерамічні коронки. Вони немов «ковпачки» ставляться на сильно зруйновані зуби та захищають їх від подальших ушкоджень.

А в разі втрати зубів для їх відновлення ми пропонуємо нашим клієнтам послуги протезування на імплантатах.

Дізнайтеся всі деталі прямо зараз у наших консультантів!

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузін Олександр Анатолійович
Пузін Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання