Керамічні коронки в Одесі

Керамічні (або безметалеві) коронки заслужено вважаються одним із самих естетичних, надійних і довговічних рішень. З ними ваші зуби не відрізнити від справжніх і зовні, і з точки зору виконання їх основних функцій.

У клініці "Дент Арт" в Одесі ми використовуємо керамічні коронки для установки як на існуючі зуби, так і на штучні коріння (імплантати). Вибираючи наші послуги, ви довіряєте свою посмішку кращим стоматологам-ортопедам в нашому місті. Ми подбаємо про всі етапи ортопедичного лікування, виконаємо мінімальне попереднє препарування (обточування), виготовимо ідеально підходящі вам коронки, зробимо примірку і підготуємо всі рекомендації щодо подальшої домашньої гігієни та профілактичних візитах до нас.

Переваги установки керамічних коронок в "Дент Арт" в Одесі

Наші спеціалісти працюють з різними видами ортопедичних конструкцій для зубів. Але найбільш популярним варіантом в нашій практиці є висококласні керамічні коронки. До основних причин вибрати наші послуги відноситься наступне:

 • гарантуємо найвищий професіоналізм і багатий досвід наших стоматологів-ортопедів;
 • пропонуємо виключно якісні керамічні коронки, оскільки їх виготовленням займаються кращі зубні техніки Одеси;
 • професійно виконуємо всі етапи протезування, починаючи від діагностики і попереднього лікування, закінчуючи обов'язковою приміркою керамічних коронок перед фіксацією.

Чому саме безметалеві коронки?

Коронки, зроблені з кераміки, виправдано мають статус найбільш естетично привабливих. У них немає металу, тому працюючи з цим матеріалом можна досягти максимально правдоподібної прозорості і глибини кольору. Як результат коронка виглядає природно в зубному ряду, вона практично така ж, як і справжні зуби. Все це робить кераміку оптимальним вибором для відновлення зубів зони посмішки (верхніх і нижніх різців, тобто передніх зубів).

Естетичність також залежить і від роботи наших спеціалістів. Щоб керамічна коронка була як і природні зуби, їй надається легка напівпрозорість, формуються природні ріжучі краї і такий же мікрорельєф, як на натуральній емалі.

Крім краси безметалеві коронки мають і інші плюси, в тому числі:

 • тривалий термін служби (аж до 20 років). Весь цей час вони не сточуються і не стираються;
 • збереження кольору. Весь період використання керамічні коронки не темніють і не жовтіють;
 • гіпоалергенність та ідеальна біологічна сумісність. Кераміка не викликає алергічних реакцій, та й сам пацієнт згодом по відчуттях не відрізняє коронку від своїх зубів;
 • мінімальна товщина на фоні металокерамічних конструкцій. Ця особливість дозволяє зменшити попереднє препарування зуба;
 • висококласна фіксація за допомогою цементу, в результаті чого створюється максимально надійна монолітна ортопедична конструкція.

Які коронки з кераміки роблять наші спеціалісти?

Керамічні коронки в Одесі ми використовуємо при установці:

 • одиночного мікропротезу на наявний зуб. Ставити коронку рекомендується тоді, коли коронкова частина зуба зруйнована на половину або більше, наприклад, при травмах або по завершенню лікування каналів. Ортопедичну конструкцію в цьому випадку захищає і зміцнює зуб;
 • коронки на імплантат. Після втрати зуба спершу на його місці встановлюється штучний корінь (імплантат), а вже сама коронка виступає останнім етапом відновлення зуба;
 • мостовидного протеза, що опирається на наявні зуби. Опорою для моста з керамічними коронками можуть виступати сусідні зуби. Їх потрібно попередньо обточити, а після протезування може бути ускладнена належна гігієна ротової порожнини. Власне тому наші ортопеди рекомендують замість такого моста ставити коронки на імплантат;
 • моста на імплантаті. Спочатку імплантується штучний корінь, а на ньому фіксується мостовидний протез.

Етапи протезування коронками з кераміки

Попередня підготовка перед установкою керамічних коронок передбачає лікування наявних захворювань зубів і ясен, включаючи боротьбу з карієсом і пульпітом. Такий підхід гарантує гарну довговічність результатів протезування.

Якщо передбачається установка керамічної коронки на імплантат, то попередньо імплантується штучний корінь. Іноді попередньо потрібно усунути нерівності конкретного зуба або виправити неправильний прикус в цілому.

Сама процедура установки коронок з кераміки в нашій клініці "Дент Арт" в Одесі включає такі етапи:

 1. Препарування зуба, тобто шліфування його поверхневих тканин для подальшої установки коронки. Ця робота виконується максимально дбайливо, щоб видалити мінімум здорових тканин зуба. При необхідності на цьому етапі може застосовуватися збільшення.
 2. Зняття відбитка (зліпка) для виготовлення постійної керамічної реставрації. Форма, колір та інші параметри коронки підбираються за допомогою сучасних комп'ютерних технологій.
 3. Процес виготовлення коронки. На період очікування ми пропонуємо нашим пацієнтам тимчасові конструкції.
 4. Примірка. Також вкрай важливий етап протезування, який дозволяє оцінити прилягання коронки до зуба, форму і висоту реставрації, якість жувальних функцій і т.д. В ході примірки про свої відчуття повідомляє і сам пацієнт, а будь-які нарікання від нього або стоматолога - це привід для того, щоб відправити коронку на доопрацювання. В іншому випадку підвищуються ризики інфікування, запальних уражень ясен, розвитку карієсу.
 5. Фіксація коронки. Вона виконується з використанням ізоляції зуба (кофердаму) і під контролем збільшення. Від цього етапу прямо залежить загальна довговічність ортопедичної конструкції.

Якщо вас цікавлять керамічні коронки в Одесі, записуйтеся на прийом до наших лікарів онлайн або по телефону.

Наші лікарі

Греков Іван Іванович
Греков Іван Іванович
Ортопед, Терапевт, Хірург
Пузін Олександр Анатолійович
Пузін Олександр Анатолійович
Ортопед
Скороход Микола Петрович
Скороход Микола Петрович
Ортопед, Хірург
Вартість послуг
 • Первинний прийом ортопеда300 грн
 • Коронка керамічна Master "Калібра"10000 грн
 • Коронка керамічна з оксиду цирконію з наступним облицюванням за технологією Multi Layered "Калібра", "GUR", "Цифра"8850 грн

Зв'яжіться з нами або задайте питання

Зателефонуйте зараз
Залиште заявку
Задати питання